STEM op onze school

Met STEM (Science Technology Engineering Mathematics) waait er een gunstige nieuwe wind door onderwijsland. Onze school van wetenschap en techniek is de plaats bij uitstek om van  volwaardig STEM onderwijs te genieten. We leggen de nadruk op onderzoekend leren, met de bedoeling het probleemoplossend vermogen van de leerlingen te verhogen. We gebruiken daarvoor toekomstgerichte thema’s en we pakken die vak-, graad- en schooloverstijgend aan: STEM is team work. Elk STEM-project start met een uitdagende onderzoeksvraag en bevat de vier componenten (S, T, E en M) in voldoende mate.

Onder leiding van STEM experten met een technische opleiding (ingenieurs, bachelor vliegtuigtechnieken,  mechanische vormgevers, ...) worden de leerlingen gevormd tot de ingenieurs van de toekomst.

Proef van STEM in onze school via deze link en dompel je onder in de creativiteit van onze leerkrachten en leerlingen.

Innovatief, creatief, sportief, de max!

    

Meest innovatieve school van 
Vlaanderen.
Lees meer via link!

Grensloop trofee, VTI Makelij

Lees meer via link!

2STEM winnaars van STEM Tornooi
met project 'eigen kweek'

NoBus project

Cijfers

704
 
Leerlingen
112
 
Leerkrachten
22
 
Studierichtingen
2
 
vestigingsplaatsen

Contact

 Oude Leielaan 15
 8930 Menen
 +32 56 51 12 63
 Stationsstraat 12b
 8930 Menen
 +32 56 51 27 59
 info@vtimenen.be

Sociale media