Ontdek STEM@VTI

       Brochure online!

Jobbeurs op 21 februari 2017 (CC Steiger)

Op dinsdag 21 februari nemen de leerlingen van 6e en 7e jaar van onze school deel aan de jobbeurs die doorgaat in CC De Steiger. Die beurs wordt georganiseerd in samenwerking met Auxilios uit Roeselare. Daar zullen 31 bedrijven, een record, uit onze regio aanwezig zijn. Onze leerlingen volgden een sollicitatietraining en die opgedane kennis kunnen ze nu in de realiteit toepassen in een echt sollicitatiegesprek. Zo zal iedere leerling minstens drie gesprekken met bedrijfsleiders voeren.

Dat is uiteraard een unieke ervaring die ze later bij de overstap naar de arbeidswereld zullen nodig hebben. Ook de leerlingen die volgend jaar nog verder studeren (en dat zijn er heel wat) nemen deel aan dit project. Ooit zullen ze ook moeten solliciteren, is het niet volgend jaar, dan misschien binnen 3 of 4 jaar als ze klaar zijn met de hogere studies.

Ook www.jobexpo.be vind je de lijst met aanwezige bedrijven.